Hem / Maskintillbehör & förbrukning / Tillbehör elverktyg / Multiverktygstillbehör / Dremel Glasborr 662 3,2mm
180 kr
Denna produkt går endast att köpa i steg om 1 st
I lager - Skickas om 3-5 vardagar
Frakt från 89 kr
Produktbeskrivning
Dremel glasborr 662 för håltagning i glas.
- Dremels glasborr 662 är perfekt för att skära hål i glas. Du kan borra perfekta hål med en diameter på 3,2 mm.
- Ska användas med DREMELs sladdlösa verktyg: 8200, 8100, 7750 och Micro
| Fästets diameter | 3,2 mm |
| Arbetsdiameter | 3,2 mm |
| Effektiv längd | 5 mm |
| Tillbehörslängd | 44,0 mm |
| Bredd | 3,0 mm |
| Längd | 3,0 mm |
| Höjd | 45,0 mm |
| Produktlådans längd | 3.6 cm |
| Produktlådans höjd | 10 cm |
| Produktlådans bredd | 5 cm |
Recensioner
Frågor och svar
- Artikelnummer: 4000019928
- Tillverkarnummer: 26150662JB
- Varumärke: Dremel
- Kategori: Multiverktygstillbehör